• In English
  • Мінагрополітики: Ми маємо враховувати дрібноземельну специфіку господарювання на Прикарпатті
    опубліковано 06 травня 2014 року о 17:55

    6 травня заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун з робочим візитом відвідав Івано-Франківську область. Він зустрівся з керівництвом регіону та місцевими аграріями.

    Під час візиту Андрій Дикун повідомив: «Нам у спадок дісталася бюрократична машина, яка заважала людям працювати. Тому наше завдання №1 – знищити корупційну складову, завдання №2 – аграрії не стоять з протягнутою рукою, головне - не заважати людям працювати на землі. Розвинути аграрний сектор області за будь-яких умов намагаються прикарпатські фермери. Втім, цей процес гальмує щонайменше близько десятка проблем, які, як кажуть фахівці, виникають через дрібноземельність Прикарпаття, і ми маємо враховувати цю специфіку регіону», - зазначив заступник Міністра.

    Під час робочої зустрічі  місцеві аграрії поскаржилися на високу вартість проведення моніторингу ґрунтів та зазначили, що у передгірських та гірських районах – вона найвища в Україні. Видача агрохімічного паспорта земельних ділянок до 30 гектарів коштує понад 1000 гривень. Зі свого боку Андрій Дикун запропонував надіслати перелік проблемних питань до Мінагрополітики, який допоможе реально розв`язати найважливіші проблеми в рамках створених профільних робочих груп.