• In English
 • НКЦПФР затвердила порядок здійснення емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу
  опубліковано 06 травня 2014 року о 09:40

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Положення про порядок здійснення емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу. Рішення було прийнято на плановому засіданні регулятора 29 квітня 2014 року.

  Таким чином Комісія удосконалила порядок здійснення емісії облігацій внутрішніх місцевих позик, зокрема, переглянувши перелік документів для реєстрації випуску та звіту про результати розміщення облігацій. Окрім того, Положенням передбачено режим внесення змін до проспекту емісії облігацій та встановлено порядок погашення, анулювання, скасування реєстрації випуску облігацій внутрішніх місцевих позик.

  За словами Алли Папаіки, директора Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР, необхідність удосконалення порядку емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу, серед іншого, обумовлена набранням чинності низки законодавчих актів, зокрема Закону України «Про депозитарну систему України» та прагненням регулятора удосконалити існуючі інструменти на фондовому ринку.

  Наразі документ готується до передачі для державної реєстрації в Мін`юсті.