• In English
 • Сьогодні буде представлений новий начальник Одеського обласного управління внутрішніх справ, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 04 травня 2014 року о 15:07

  «Усе міліцейське керівництво в Одеській області знято з займаних посад. Нове керівництво має негайно згідно закону навести порядок», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк журналістам в Одесі в неділю, 4 травня.

  Він зазначив, що нещодавні події в Одесі «є частиною плану Російської Федерації зі знищення української держави»: «Розкол і знищення країни - це російський план».

  «Абсолютно зрозуміло, що вони хотіли повторити в Одесі сценарій сходу України, захоплювати державні приміщення. Трагедія Куликового поля і трагедія на Грецькій фактично змінила їхні плани», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  «Одеса трималася два місяці, поки сюди не відправили ще більше людей, щоб підігріти настрій. Дуже вже важлива Одеса для Росії. Але вона набагато цінніша для нас – адже це наша Одеса, наша, це наші люди», - сказав Глава Уряду.

  Він повідомив, що сьогодні буде представлений новий начальник Одеського обласного управління внутрішніх справ.

  «Вся правоохоронна система, служба безпеки України та прокуратура зобов'язані негайно забезпечити законність і правопорядок», - підкреслив Глава Уряду, зазначивши, що провів стосовно цього питання нараду і дав відповідні вказівки.

  Арсеній Яценюк повідомив, що справу стосовно подій в Одесі 2 травня забрала під своє розслідування Генеральна прокуратура України: «Зараз головне слідче управління ГПУ вестиме незалежне розслідування».

  Глава Уряду звернувся до громадських організацій, політичних партій та місцевої влади «створити громадську раду для контролю за розслідуваннями цих злочинів».