• In English
  • Ігор Швайка: Мінагрополітики працює над концепцією Аграрного кодексу України
    опубліковано 30 квітня 2014 року о 18:52

    Мінагрополітики сьогодні готує концепцію розроблення і впровадження в життя уніфікованого кодифікованого аграрного документу - Аграрного кодексу України. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час зустрічі з аграріями на Дніпропетровщині 29 квітня.

    «Кодекс скасує велику кількість часто взаємоконкуруючих законів. Ми випишемо єдині зрозумілі правила, а рішеннями Уряду затверджуватимуться цифри, показники, нормативи тощо, але всі вони будуть узгоджуватися з Аграрним кодексом України. Це є сьогоднішня наша ініціатива, щоб врегулювати діяльність у аграрному секторі. Для того, щоб сільгоспвиробники постійно не шукали собі на допомогу бухгалтерів, аудиторів, юристів для того, щоб вони допомогли розібратися у чергових і численних змінах до законодавства», - пояснив Міністр.

    Ігор Швайка підкреслив, що на сьогоднішній день головне завдання Міністерства спільно з іншими зацікавленими органами влади розробити концепцію Аграрного кодексу з тим, щоб у 2015 році вийти на його ухвалення у Парламенті.