• In English
 • У січні-березні 2014 Держфінінспекція в Київській області відшкодувала втрат на 16,5 млн. грн.
  опубліковано 30 квітня 2014 року о 16:56

  Протягом січня–березня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Київській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 16,5 млн. грн. або 99% від виявлених під час ревізій. Зокрема, до бюджетів бюджетних установ, організацій та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло 10 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 6,5 млн. грн.

  За матеріалами контрольних заходів і перевірок правоохоронних органів, до яких залучалися працівники інспекції, розпочато 14 досудових розслідувань.

  Для забезпечення відшкодування виявлених втрат державних ресурсів до порушників бюджетної дисципліни застосовано 42 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

  За вчинені фінансові порушення 204 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 98 – до дисциплінарної та матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.