• In English
 • Багато українських виробників вже зараз готові експортувати свої товари до ЄС, – Валерій Пятницький
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 17:20

  На сьогодні в Україні працює велика кількість підприємств, які вже сьогодні готові виходити зі своєю продукцією на ринок Європейського союзу, зазначив Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький у своєму виступі в рамках конференції: «Спрощення процедур міжнародної торгівлі: світова практика та Україна».

  За його словами, поглиблення економічної співпраці з ЄС та полегшення виходу на європейський ринок позитивно вплине в першу чергу на роботу вітчизняних виробників курятини, кондитерських виробів, текстилю. Підприємства цих галузей вже давно працюють за європейськими стандартами.

  Що стосується інших українських компаній, то, на його думку, застосування Євросоюзом режиму автономних торговельних преференцій по відношенню до вітчизняних товарів може стати для них гарним стимулом привести свої стандарти виробництва у відповідність з європейськими, звісно, якщо самі підприємства мають бажання розширити ринки збуту власної продукції.

  «Ця Угода відкриває нові ніші для всіх, просто потрібно їх знайти», - зазначив Урядовий уповноважений.

  При цьому Валерій Пятницький наголосив, що режим автономних торгівельних преференцій з ЄС є свого роду підготовчим етапом для українського бізнесу перед створенням зони вільної торгівлі з Евросоюзом.