• In English
 • Олександр Сич вивчає проблеми освіти та охорони здоров’я Рівненщини
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 16:06

  28-29 квітня 2014 р. Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич перебуває із робочою поїздкою на Рівненщині. Об’єктом основної уваги урядовця у ході візиту стали сфери освіти та охорони здоров’я.

  Так, 28 квітня Олександр Сич відвідав Національний університет «Острозька академія», де поспілкувався із керівництвом та викладачами вишу, а також провів зустріч зі студентами. У спілкуванні зі студентством урядовець порушив широке коло тем – від святкування визначних історичних дат до принципів патріотичного виховання молоді, ролі самоосвіти у формуванні особистості, основних засад реформування освітньої галузі в Україні. «Зокрема новий закон про вищу освіту, який має бути ухвалений у другому читанні, дасть навчальним закладам можливість бути більш самостійними у вирішенні економічних та адміністративних питань», – відзначив він.

  Також Віце-прем’єр-міністр наголосив на особливій важливості у сучасних умовах системної гуманітарної політики. «Мені часто кажуть, що зараз не час думати про книжки і гуманітарну сферу загалом, адже в країні триває війна. Утім, нам і в цих умовах треба продовжувати виховувати нашу молодь. І загалом в обставинах тотальної інформаційної війни культурі, освіті, гуманітарній політиці має приділятися якнайбільше уваги», – зазначив Олександр Сич.

  Окрему увагу Віце-прем’єр-міністр приділив проблемам галузі охорони здоров’я. Так, 28 квітня Олександр Сич провів нараду, на якій представники місцевої влади, закладів охорони здоров’я та громадськості мали змогу детально обговорити гострі питання медичного обслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи. На 29 квітня заплановано візит до Рокитнівської центральної районної лікарні.