• In English
 • Найближчим часом Укрзалізниця відкриє попередній продаж квитків на поїзди, що відправляються у рейси після 27 травня
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 16:16

  Після узгодження розкладу руху Укрзалізниця розпочала роботу над відкриттям попереднього продажу квитків на поїзди, що відправляються у рейси після 27 травня. Наразі залізничні адміністрації проводять остаточний етап корегування графіка руху. Після цього буде розпочато попередній продаж квитків.

  У першу чергу продаж квитків буде відкрито на міжнародні поїзди, що курсують по території України до Польщі, Росії, Угорщини, Молдови, Білорусі, Казахстану, Узбекистану. На зазначені поїзди буде зменшено термін попереднього продажу квитків. Так, їх реалізація розпочинатиметься за 30 діб до відправлення поїзда, тоді як раніше продаж розпочинався за 45 діб.

  Після міжнародних поїздів, Укрзалізниця розпочне відкривати продаж квитків на внутрішньодержавні поїзди.

  За відкриттям продажу квитків на зазначені поїзди пасажири можуть слідкувати за допомогою системи booking.uz.gov.ua або уточнювати інформацію у залізничних касах.

  Досі остаточно не вирішене питання щодо відкриття попереднього продажу квитків на поїзди, що курсують у напрямку АР Крим та зворотно. Оскільки російська сторона поінформувала про внесення змін в нормативно-довідкову інформацію АСУ Експрес-3, зокрема в мережеву розмітку станцій Криму з присвоєнням їм нових кодів, виникла необхідність узгодження взаємодії систем продажу проїзних документів АСУ ППУ та Експрес-3.

  Окрім цього, статтею 10 (пункт 2) Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» передбачено, що «в’їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в’їзду-виїзду. Порядок в’їзду іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї встановлюється Кабінетом Міністрів України». Реалізація положень цього закону можлива після оприлюднення нормативно-правового акту КМУ. Після цього буде опрацьоване питання щодо відкриття продажу квитків до Криму.