• In English
 • Відбулася ротація особового складу українського національного контингенту в Косово
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 14:04

  29 квітня в Україну повернулася група українських військовослужбовців, які впродовж року успішно виконували завдання з підтримання миру та безпеки у Косово, Республіка Сербія.

  Відбулася чергова ротація особового складу Українського національного контингенту багатонаціональної бойової групиEast” сил KFOR у Косово. На американську військову базу “Bondsteelприбув особовий склад українського підрозділу на чолі з майором Володимиром Горбатюком, який замінив підрозділ національного контингенту попередньої ротації під командуванням гвардії підполковника Володимира Кокорєва.

  «Якщо порівняти з попередніми, наша ротація виконала на порядок більше завдань, – розповів помічник командира національного контингенту 17 ротації по зв’язках зі ЗМІ майор Петро Гасай».Особливо складно було у виборчий період, з  листопада по лютий, коли в декілька етапів обирали місцеву владу. Траплялися випадки, коли люди в масках проривалися на виборчі дільниці, пропадали виборчі бюлетені, нам доводилося перекривати шляхи на Сербію, виставляти мобільні блокпости, перевіряти автотранспорт, людей тощо.

  Командир українського національного контингенту у Республіці Косово 18 ротації майор Володимир Горбатюк впевнений, що підрозділи, які замінили контингент у Косово, повністю готові до виконання завдань. 

  Нагадаємо, що командування сил KFOR неодноразово відзначало українців за зразкове виконання поставлених завдань.