• In English
 • Члени спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та представники учасників Женевської зустрічі оглянули приміщення КМДА
  опубліковано 28 квітня 2014 року о 19:11

  28 квітня члени спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та представники учасників Женевської зустрічі оглянули приміщення КМДА у присутності Голови Київської міськдержадміністрації Володимира Бондаренка.

  Голова КМДА продемонстрував, що Україна виконує Женевські домовленості у частині звільнення адміністративних будівель. Так, наразі у столичній держадміністрації здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи, жодних інших сторонніх осіб там немає.

  У цьому мали можливість пересвідчитися: Ертугрул Апакан – голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні; Джефрі Паєт – Посол США в Україні; Франц Шнайдер – заступник керівника Посольства Швейцарії в Україні; Марія Юрікова – заступник керівника делегації ЄС в Україні; Андрей Воробйов – тимчасовий повірений РФ в Україні; Александр Хуг – заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні; Онур Очері – радник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та інші, а також Андрій Дещиця – в.о. Міністра закордонних справ України, представники відомства.

  «Зараз у приміщенні перебувають лише ті активісти Майдану, які виконують ремонтно-відновлювальні роботи. Приміщення ніким не захоплене, воно готується прийняти нову владу обрану на демократичних виборах, які відбудуться 25 травня у столиці», – сказав Володимир Бондаренко.

  Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан подякував Володимиру Бондаренку на надану можливість особисто пересвідчитися, що приміщення столичної міськдержадміністрації звільнено від мітингувальників.