• In English
 • Міністр інфраструктури доручив посилити габаритно-ваговий контроль на автошляхах
  опубліковано 26 квітня 2014 року о 18:10

  Місцева влада разом із територіальними відділеннями Укртрансінспекції має налагодити взаємодію щодо габаритно-вагового контролю на автошляхах. На цьому під час наради у Запорізькій обладмінстрації за участю транспортників регіону акцентував увагу Міністр інфраструктури Максим Бурбак.

  Він зауважив, що вантажівок, які перевозять понад 70 тонн - тисячі щодня, що негативно вливає на експлуатаційний стан автошляхів.

  "Можна вкладати кошти у дороги, але якщо ними рухатимуться авто масою до 80 тонн - жодна дорога не витримає", - сказав він та додав, що особливо це стосується портових напрямків, у випадку Запорізької області - Бердянського.

  Міністр доручив відповідальним за габаритно-ваговий контроль в областях організувати профілактичну роботу з перевізниками, нагадавши про штрафи за рух перевантажених транспортних засобів.

  "Штраф без зважування - 1700 грн., а якщо ще й зважити то й всі 20 тис. грн. За підрахунками Укртрансінспекції приблизно 1 млрд. йде щороку повз державний бюджет. Дороги від цього тріщать, ми можемо їх латати щороку, але через це доріг не буде", - підкреслив Максим Бурбак.