• In English
 • Упродовж поминальних днів ДАІ забезпечить посилений нагляд за безпекою дорожнього руху
  опубліковано 26 квітня 2014 року о 10:48

  У поминальні дні в рази збільшується потік транспорту на під’їздах до місць поховань. Щоб забезпечити безпечне пересування автомобілів, попередити виникнення заторових явищ та у разі необхідності допомогти учасникам дорожнього руху, до несення служби в ці дні залучено максимальну кількість особового складу Державтоінспекції.

  «Наші працівники, окрім нагляду за безпекою дорожнього руху, готові невідкладно надати допомогу людям, які її потребують, порадити в скрутній ситуації, посприяти у виборі маршруту руху,– наголошує начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко.

  У великих містах України, де щільний потік транспорту, ДАІ рекомендує громадянам по можливості скористатися послугами громадського транспорту. В ці дні, в обласних центрах, будуть курсувати додаткові міські маршрути. 

  Державтоінспекція також звертається до водіїв з проханням до водіїв бути гранично уважними та обережними, неухильно дотримуватися сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, у тому числі і тимчасово встановлених, а також не паркувати транспорт з порушенням правил.