• In English
 • В. о. Міністра закордонних справ України провів зустріч з Президентом Грузії
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 17:38

  У ході робочого візиту до Чеської Республіки 25 квітня ц.р. в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів зустріч з Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі.

  Грузинську сторону було ознайомлено з поточною ситуацією в Україні, зокрема, у східних регіонах держави. Г.Маргвелашвілі запевнив у підтримці Грузією України на шляху відновлення стабільності, забезпечення територіальної цілісності, наголосивши на неприпустимості дій Росії по дестабілізації ситуації в нашій державі.

  Сторони погодилися щодо важливості підтримки міжнародною спільнотою проведення чесних, прозорих і демократичних виборів Президента України, призначених на 25 травня ц.р.

  Керівник зовнішньополітичного відомства України поінформував Президента Грузії про роботу, яка проводиться в Україні з метою якнайшвидшого підписання тих розділі Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, які стосуються створення зони вільної торгівлі.

  Сторони підтвердили готовність активізувати співпрацю в міжнародних організаціях, розширювати міжпарламентське співробітництво як на двосторонньому, так і на регіональному рівнях.