• In English
 • Андрій Мохник зустрівся з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 17:18

  Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник 25 квітня 2014 року провів зустріч із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Сторони обговорили пріоритетні напрями співробітництва, зокрема щодо підвищення енергоефективності в Україні, а також Програми фінансування інноваційних кліматичних технологій (ФІНТЕК).

  Український міністр подякував ЄБРР за фінансову допомогу Україні, зокрема, за плідне співробітництво в рамках Угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо діяльності в Україні Чорнобильського фонду «Укриття», який сприяє перетворенню Чорнобильської атомної електростанції на безпечний та екологічно стабільний об’єкт.

  Міністр висловив зацікавленість у розширенні співпраці з ЄБРР в екологічній царині, де окремої уваги заслуговують питання енергоефективності та запобігання змінам клімату. Зокрема, Мінприроди вивчить можливість співпраці між Україною та ЄБРР у рамках  програми ФІНТЕК, яка надає допомогу підприємствам при впровадженні інноваційних кліматичних технологій  із можливим залученням коштів Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

  «Хочу запевнити у готовності обговорити нові напрями нашого співробітництва та сприяти ефективній реалізації спільних проектів на території України», – наголосив Андрій Мохник.