• In English
 • Держветфітослужба та Россільгоспнагляд домовилися про зустріч для вирішення накопичених питань
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 15:55

  Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) звернулася до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України з пропозицією провести переговори у зв'язку з випадками виявлення залишків антибіотиків в українській тваринницькій продукції, що поставляється на ринок Російської Федерації.

  25 квітня 2014 р. відбулася телефонна розмова першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Івана Бісюка з керівником Россільгоспнагляду Сергієм Данквертом під час якої досягнуто домовленість про особисту зустріч Івана Бісюка з Головним ветеринарним інспектором РФ Євгенієм Непоклоновим під час засідання Спеціальної робочої групи Регіональної Комісії МЕБ по Європі Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), яке відбудеться 27-29 квітня у Бєлграді (Республіка Сербія). Іван Бісюк обраний віце-президентом Регіональної комісії МЕБ по Європі.

  На переговорах російське ветеринарне відомство має намір обговорити з українськими колегами умови поновлення транзиту через територію Росії товарів, що прямують в Україну з третіх країн, а також поставок готових м'ясних продуктів, що містять свинину, які були обмежені через спалахи африканської чуми свиней в Луганській області.

  Як повідомлялося раніше, наприкінці березня Россільгоспнагляд заявив про стурбованість результатами лабораторних перевірок товарів ряду українських виробників молочної та м'ясної продукції і попередив про можливість введення обмежень на експорт продукції в РФ.