• In English
 • Медичні заклади Херсонщини отримали 33 автомобілі швидкої допомоги
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 15:25

  Медичні заклади Херсонщини в рамках державної програми отримали 33 автомобілі швидкої допомоги: 24 автомобілі швидкої медичної допомоги класу «В» та 9 класу «С» (реанімобілі). «Швидкі» розподілили по 1 автомобілю класу «В» у кожен район та 5 автомобілів в м. Херсон (станція швидкої медичної допомоги).

  Реанімобілі розподілені таким чином: 1 автомобіль отримала дитяча обласна клінічна лікарня, 1 автомобіль - обласний кардіологічний диспансер, 5 автомобілів - обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та 2 автомобілі - м. Херсон (станція швидкої медичної допомоги).

  Під час церемонії передачі нових «швидких» класу «В» Високопільській, Великоолександрівській і Нововоронцовській районним лікарням директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко зазначив, що ці авто дозволяють здійснювати інтенсивну терапію безпосередньо в дорозі. Вони укомплектовані сучасним медичним обладнанням: електрокардіографом, монітором життєвих функцій, дефібрилятором, апаратом для підігріву крові, шприцевими насосами, приладами для вимірювання кисню в крові, глюкометром, а також м'якими та жорсткими ношами, великим набором пневмошин та інших пристроїв для фіксації при пошкодженні хребта та кінцівок.

  У свою чергу заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Ліна Бондарева під час передачі «швидких» медзакладам Чаплинського та Каланчацького районів підкреслила: «Ситуація з автомобілями швидкої медичної допомоги в області дуже складна, адже є такі райони, в яких на швидку медичну допомогу припадає по одній машині, і якщо вона виходить з ладу, то громадяни не можуть отримати своєчасної медичної допомоги».