• In English
 • Заступник Міністра аграрної політики та продовольства взяв участь у роботі форуму "Агробізнес України-2014"
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 15:05

  24 квітня заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій  Дикун взяв участь у роботі 6 міжнародного форуму «Агробізнес України – 2014».

  За останні 5 років Форум став ключовою платформою для лідерів аграрного ринку, в ньому щороку беруть участь 150 управлінців аграрних компаній, представники органів влади, міжнародні інвестори та експерти.

  Андрій Дикун поінформував учасників про результати роботи аграрного сектору економіки за останній період. Також заступник міністра повідомив, що для оперативного прийняття необхідних для бізнесу рішень у напрямі дерегуляції підприємницької діяльності та спрощення дозвільної системи в Мінагрополітики створено шість робочих груп. Участь у них беруть безпосередньо представники бізнесу та громадських об’єднань з тим, щоб максимально швидко були ухвалені рішення, які вкрай необхідні сьогодні бізнес-середовищу.

  «Сьогодні міністерство абсолютно відкрите для бізнесу. Ми створили для цього всі необхідні умови. Так, необхідні законодавчі зміни напрацьовують шість робочих груп, створених в міністерстві. Вони є платформою для прямої участі бізнесу у прийнятті рішень. Всі, хто має конструктивні пропозиції можуть долучитись до вирішення проблемних питань щодо земельних відносин, щодо молочної галузі, щодо насінництва та розсадництва, щодо картоплярства та овочівництва, а також щодо засобів захисту рослин та функціонування ринку зерна. Ми запрошуємо бізнес долучитися до співпраці і спільно виробити зрозумілі, зручні і прозорі правила гри для всіх сторін, з тим щоб аграрний ринок в Україні мав змогу динамічно функціонувати та розвиватись, щоб усунути всі ризики і в Україну, щоб зробити максимально комфортним інвестиційний клімат», - наголосив Андрій Дикун.