• In English
 • Визначено "Героїв спортивного року-2013"
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 12:20

  23 квітня 2014 року на НСК «Олімпійський» відбулася VIII Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», яка вже традиційно проводиться в честь найкращих спортсменів, тренерів та фахівців спорту.

  Церемонія організована Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України.

  На святкове дійство завітали державні діячі, політики, видатні українські спортсмени та їх наставники, фахівці в сфері спорту.

  З вітальним словом до учасників свята звернувся Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.

  «Сьогодні у нас є чудова нагода віддати шану тим, хто своєю працею та самовідданим трудом, активною громадською позицією прославляв Україну та підкорював спортивні вершини. Переконаний, що українські спортсменисправжні герої, які звеличують і прославляють рідну Батьківщину», - йдеться у вітанні Міністра.

  Міністр подякував всім, хто доклав зусиль до підготовки наших спортсменів і побажав учасникам та організаторам Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року» нових імен, вагомих перемог, успіхів на шляху популяризації спорту як запоруки здоров'я, покращення міжнародного іміджу України.

  Привітав учасників урочистої церемонії «Герої спортивного року» також і президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

  «Дуже приємно бачити у цій залі наших спортсменівгордість і славу єдиної України, на чию честь піднімається Державний прапор та лунає Гімн, чиї звершення прославляють нас у всьому світі! Я вірю, що спортивні перемоги консолідують суспільство заради нових звершень, надихають на взаємоповагу та взаємопорозуміння і допомагають зберегти мир та спокій в Україні. Кожний з вас вже переможець, вже герой. Дякую за самовідданість та любов до обраної справи, - зазначив Сергій Бубка.

  У цьогорічній церемонії обрали переможців у 12 номінаціях, кожний з яких отримав ексклюзивну статуетку та цінні подарунки.

  Крім того, приємні подарунки та нагороди отримали тріумфаторки Олімпійських ігор у Сочі Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта та Валентина Семеренко, а також ті, хто разом йшли до цього історичного успіху – президент Федерації біатлону Володимир Бринзак та наставники збірної Григорій Шамрай, Надія Білова та Василь Карленко.

  Від імені олімпійської родини України президент НОК Сергій Бубка і Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов вручили дівчатам пам'ятні панно, які НОК приготував спеціально для біатлоністок.

  Усі присутні стали свідками яскравої концертної програми. Свої творчі привітання для найкращих спортсменів передали співачка Злата Огневич, співаки Павло Табаков, Микита Рубченко, студія Анни Безсонової, танцювальний колектив «Щасливе дитинство».