• In English
 • Обговорено перспективи реалізації проектів ОБСЄ в Україні, які мають природоохоронне спрямування
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 11:10

  Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник зустрівся з Координатором проектів ОБСЄ в Україні послом Мадіною Джарбусиновою.

  У ході зустрічі сторони обговорили стан співробітництва та перспективи реалізації проектів ОБСЄ в Україні, які мають природоохоронне спрямування, зокрема в царині охорони поверхневих і морських вод, поліпшення їх екологічного стану, забезпечення раціонального використання водних ресурсів, радіологічної безпеки, зміни клімату, сталого розвитку і екологічної безпеки.

  Було досягнуто згоди в питанні підготовки пропозиції Мінприроди щодо перспектив подальшого співробітництва з ОБСЄ на наступний рік. Також учасники зустрічі домовилися активізувати діалог на міжнародному рівні шляхом проведення  конференцій, семінарів, форумів та інших заходів.

  «Скоординовані зусилля країн у природоохоронній царині дозволяють запобігати виникненню екологічних проблем та за допомогою узгоджених дій пом'якшувати наслідки небезпечних ситуацій, зумовлених явищами природного й техногенного характеру», – наголосив очільник Мінекології Андрій Мохник.

  Сторони позитивно оцінили нинішній стан співробітництва та висловили побажання в подальшому розвивати плідну співпрацю.