• In English
 • Уряд оприлюднить звіт Європейської Комісії з протидії катувань про порушення прав ув'язнених в Україні, - Павло Петренко
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 19:32

  Уряд прийняв рішення про оприлюднення Звіту Європейської комісії з протидії катувань щодо ситуації в українських закладах позбавлення волі за 2013 рік. Про це під час прес-конференції заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

  За його словами, 31 березня у Страсбурзі Європейська комісія з протидії катувань надала звіт про ситуацію в Україні за минулий рік.

  «Вперше за історію української незалежності Уряд прийняв рішення щодо оприлюднення цього документу», - зазначив Павло Петренко.

  За словами Міністра, для вивчення ситуації  європейські колеги побували у чотирьох СІЗО – у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Сімферополі, а також виправних колоніях у Кривому Розі та Стрижавці.

  Міністерство юстиції, ознайомившись із звітом Європейської комісії, відсторонило керівників відповідних закладів від виконання своїх обов’язків, а також передало всі факти порушень, викладених у звіті, правоохоронцям.