• In English
 • Держінформнауки наголошує на необхідності активізації роботи з впровадження електронного документообігу
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 11:33

  У Держінформнауки наголошують на необхідності активізації роботи з впровадження систем електронної взаємодії органів виконавчої влади. На вирішенні цього питання акцентував Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко у відповідному листі на ім’я Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  На переконання Глави Держінформнауки, доцільно пришвидшити процес впровадження автоматизації процесу створення та погодження органами виконавчої влади проектів нормативно-правових актів.

  У зв’язку з цим Володимир Семиноженко просить Главу Уряду дати доручення МОН, Держінформнауки, Мін'юсту, Мінфіну, Мінекономрозвитку та Адміністрації Держспецзв'язку подати на розгляд Уряду проект Порядку погодження проектів нормативно-правових актів з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади. При цьому Держінформнауки має забезпечити впровадження автоматизації процесу створення та погодження органами виконавчої влади проектів нормативно-правових актів.

  Нагадаємо, що Держінформнауки надало ряд пропозицій Кабінету Міністрів України щодо впровадження електронного документообігу в діяльність органів виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів.