• In English
 • На Луганщині природно-заповідний фонд збільшився на 185 об'єктів
  опубліковано 22 квітня 2014 року о 09:33

  Землевпорядники Луганщини всіляко сприяють розвитку природно-заповідного фонду та формуванню екологічної мережі. Порівняно з минулим роком природно-заповідний фонд області збільшився на 185 об’єктів, які займають площу понад 92 тис. гектарів. На сьогодні він становить 3,41% усієї площі області.

  У І кварталі 2014-го та у 2013 році обласна рада прийняла рішення про оголошення 17 нових об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею понад 3 200 гектарів.

  Зараз в області розроблено проекти створення ще 7 нових природно-заповідних об’єктів місцевого значення загальною площею 1 292 га, два з яких уже затверджено обласною радою.

  Найефективнішою складовою охорони навколишнього природного середовища є поліпшення екологічної ситуації промислових міст та районів, їх озеленення, розвиток зеленого господарства. Це досить кропітка, потужна робота з наміром зробити промислові регіони справжньою окрасою. Основний обсяг робіт щодо висадки та догляду за зеленими насадженнями, облаштування скверів, парків виконується у весняний період і приурочений всеукраїнським природоохоронним акціям: «Зробимо Україну чистішою», «День навколишнього природного середовища» та ін.

  На переконання начальника Головного управління Держземагентства у Луганській області Дмитра Сергєєва, питання озеленення – одна з важливих складових комплексного благоустрою Луганщини.