• In English
  • Заступник Міністра закордонних справ зустрівся з делегацією Американського єврейського комітету
    опубліковано 21 квітня 2014 року о 17:22

    21 квітня 2014 року відбулася зустріч заступника Міністра закордонних справ України Данила Лубківського з делегацією Американського єврейського комітету на чолі з його виконавчим директором Девідом Гаррісом.

    «Уряд України рішуче та категорично засуджує абсолютно обурливі приклади ксенофобії та антисемітизму, які сьогодні зухвало виявляють провокатори з середовища т.зв. «проросійських» сепаратистських сил, що інспіровані ззовні. Ця демонстрована нетерпимість походить від войовничого шовіністичного мракобісся і стоїть поруч з агресивною українофобією, що неприйнятно для будь-якої цивілізованої влади та людини. Глава українського Уряду Арсеній Яценюк доручив компетентним органам забезпечити вичерпне розслідування кожного факту блюзнірства», - заявив Данило Лубківський.

    Заступник Міністра закордонних справ України висловив вдячність Американському єврейському комітету за послідовну підтримку України на міжнародній арені. Співрозмовники обговорили актуальні плани співпраці української влади зі АЄК та світовою єврейською спільнотою.