• In English
 • Коментар МЗС щодо результатів засідання Комітету міністрів Ради Європи
  опубліковано 18 квітня 2014 року о 12:14

  У рішенні Комітету міністрів Ради Європи 16 квітня ц. р. вкотре підтверджено визнання територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, а також висловлено підтримку чотирьохсторонній зустрічі на рівні міністрів закордонних справ України, США, ЄС та Росії, яка 17 квітня  відбулася у Женеві.

  МЗС вважає обґрунтованим і своєчасним висловлення Комітетом міністрів РЄ занепокоєння випадками насильства та захоплення адміністративних будівель на Сході України, які скеровуються російськими спецслужбами та прихильниками федералізації нашої країни.

  Виходимо з того, що зазначена ситуація є неприйнятною, а її кероване загострення суперечить окремим заявам російського керівництва, яке начебто прагне миру і стабільності в Україні.  

  Ми вдячні Комітету міністрів та головуючій в КМ РЄ Австрії за  підтримку дій української влади, зокрема спрямованих на консолідацію функціонування демократичних інституцій, захист прав людини і верховенства права в Україні.

  Розраховуємо на продовження продуктивного співробітництва з усіма інституціями Ради Європи, в тому числі в контексті демократичних реформ в зазначених сферах.