• In English
 • На закупівлю речового майна для забезпечення нагальних потреб ЗСУ спрямовано 51,8 млн. грн. благодійної допомоги
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 18:07

  На закупівлю речового майна для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України спрямовано 51,8 мільйона гривень коштів благодійної допомоги.

  Про це 17 квітня повідомив начальник Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України полковник Олег Довгалюк під час брифінгу у прес-центрі Кабінету Міністрів України на тему “Поточний стан закупівель та постачання пального, продовольства та речового майна для забезпечення потреб Збройних Сил України.

  Він зазначив, що ці кошти буде спрямовано на закупівлю спальних мішків, кулезахисних шоломів та іншого речового майна.

  Полковник Олег Довгалюк наголосив, що на даний час практично всі предмети речового забезпечення Збройних Сил України виробляються вітчизняними підприємствами.

  «Вимогою Міністра оборони України є створення в державі повного циклу виробництва військової форми одягу для українських військовослужбовців», – зазначив він.

  Начальник Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України повідомив, що сьогодні в Міністерстві оборони України переглядається питання якості речового забезпечення військовослужбовців. При цьому жодна копійка не буде спрямована на придбання застарілих зразків.

  «Кожен предмет форми одягу, який має надійти на забезпечення до Збройних Сил України, обов’язково проходить тривалі випробування у військах, протягом яких виробникам надаються пропозиції щодо удосконалення. Експериментальна форма одягу, яка є у військах, на сьогодні удосконалена на 90%. Планується виготовити достатню її кількість, щоб разом переодягнути велику кількість військовослужбовців, – зазначив полковник Олег Довгалюк.