• In English
  • Чергова провокація екстремістів проти українських десантників зазнала невдачі
    опубліковано 17 квітня 2014 року о 17:44

    Ввечері 16 квітня до блокпосту на автотрасі, що на кордоні Донецької та Запорізької областей, де несуть службу військовослужбовці однієї з аеромобільних бригад Збройних Сил України, під’їхали три автомобілі, з яких вийшло 11 невідомих агресивно налаштованих осіб. Вони почали погрожувати десантникам, провокували їх, лаялись, заважали виконанню службових обов’язків і намагалися змусити військових залишити блокпост. Незабаром на двох цивільних автомобілях прибули ще кілька невідомих осіб, які представилися журналістами та поінформували про те, що зніматимуть на камери, як військовослужбовці Збройних Сил України застосовують зброю проти мирного населення.

    На спробу невідомих осіб оточити особовий склад, десантники попередили їх про можливі наслідки таких дій. Застереження не подіяло, і військові зробили попереджувальний постріл вгору. Після чого поклали нападників на землю та роззброїли.

    За повідомленням командира групи на блокпосту, серед вилучених речей військові виявили у екстремістів пакет з речовиною, схожою на наркотики, і пістолет ТТ.