• In English
 • Автопарк служби екстреної медичної допомоги Дніпропетровщини поповнився 63 новими машинами
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 16:20

  На Дніпропетровщині триває оновлення автопарку служби екстреної медичної допомоги. Наразі новенькі авто вже прибули з Києва до Дніпропетровської, Павлоградської, Новомосковської, Нікопольської та Криворізької станцій швидкої допомоги. Загалом 63 машини.

  16 квітня свої 16 автомобілів отримала Дніпропетровська станція швидкої медичної допомоги. Ключі від авто урочисто вручив медикам перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Крупський.

  До складу цієї станції входять 6 підстанцій: Жовтнева, Центральна, Спеціалізована, Амур-Нижньодніпровська, Ленінська, Індустріальна, а також 1 відділення та 12 пунктів постійного базування бригад «швидкої». На станції працюють 85 цілодобових бригад: 70 – по місту, 15 – у сільській місцевості.

  За інформацією обласного департаменту охорони здоров’я, незабаром автопарк служби екстреної медичної допомоги збільшиться ще на 27 одиниць. Таким чином у 2014 році Дніпропетровщина отримає 90 нових «швидких», оснащених медичним обладнанням відповідно до європейських стандартів, що дозволяє під час транспортування хворих забезпечити проведення їм реанімаційних заходів.

  Довідково

  На Дніпропетровщині працює 282 бригади швидкої меддопомоги. Загальна кількість пунктів тимчасового базування – 138. Автомобілі «швидкої» 100% обладнано GPS-навігацією, в усіх диспетчерських встановлені архіватори мовлення. Всі бригади забезпечено засобами радіо- та мобільного зв’язку.

  За перший квартал поточного року прибуття бригад на виїзд за 10 хвилин у міській місцевості становить 90%, а на виїзд за 20 хвилин у сільській місцевості – 92,2%.

  У службі швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини працюють 433 лікаря та 1 567 фельдшерів, які стовідсотково пройшли спеціалізацію за фахом «Медицина невідкладних станів».