• In English
  • Прикарпаття отримало 22 автомобілі "швидкої" допомоги
    опубліковано 17 квітня 2014 року о 16:10

    Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав більшу частину спеціалізованих автомобілів (22 автомобілі швидкої допомоги класу В), які замовляв у МОЗ України. Це дасть можливість найближчим часом забезпечити усі районні і міські відділення Центру сучасними каретами швидкої допомоги.

    Отримані машини обладнані новітньою медичною апаратурою, що дозволяє найефективнішим чином здійснювати протоколи надання медичної допомоги на догоспітальному етапі та швидко і безпечно транспортувати пацієнта до лікарні. Вартість кожного автомобіля становить 670 тис. гривень.

    За словами головного лікаря Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського, нині автомобілі проходять передексплуатаційну підготовку та реєстраційні процедури. Після чого планується приїзд представників постачальників медичного обладнання, які мають здійснити розпломбування,  підключення та перевірку медичної апаратури. Потім персонал Центру пройде інтенсивний курс навчання, що дасть можливість набути відповідні знання та вміння і отримати допуск до роботи з дороговартісним медичним обладнанням.