• In English
 • Наукові проекти студентів Дніпропетровщини визнані найкращими на V Всеукраїнській конференції "Авіація і космос"
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 11:10

  За підсумками V Всеукраїнської конференції «Авіація і космос» наукові доповіді 16 студентів Дніпропетровщини були удостоєні почесних дипломів у номінаціях «Космонавтика» та «Авіація». Загалом з’їзд розробників та конструкторів визначив 22 кращі роботи з усієї країни. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Конференція проходила у два етапитеоретичний та практичний. У ході теоретичної частини студенти-делегати працювали у 6 секціях. Робота секцій об’єднала 23 тематичні напрямки. Зокрема, авіаційно-космічне моделювання, фундаментальна фізика та екологія.

  За кожним з напрямків молоді науковці захистили 51 доповідь. Тези наукових праць увійшли до збірки V Всеукраїнської конференції «Авіація і космос».

  Під час практичної частини конференції відбувся показовий запуск 10 міні-моделей літаків. Були представлені радіокеровані та повністю автоматизовані розробки. Гостям конференції також представили виставку досягнень наукового товариства «КАРУСС».

  Довідково

  Секції V Всеукраїнської конференції «Авіація і космос» об’єднали 23 тематичні напрямки: «Сучасні засоби і методи навігації (авіація, космонавтика, флот і т.д.)», «Системи енергозбереження транспорту», «Авіоніка», «Альтернативні джерела енергії літальних апаратів», «Авіаційно-космічні системи і ракетні системи морського базування», «Проектування, конструювання, надійність, технічна експлуатація літальних апаратів, авіаційних і космічних силових установок двигунів», «Методи неруйнівного контролю та діагностики», «Економіка і комерціалізація транспортної галузі», «Екологія», «Авіаційна та космічна медицина», «Авіаційне і космічне право», «Історія науки і техніки», «Гідроаерогазодинаміка», «Динаміка польоту і космічне маневрування», «Фундаментальна фізика і аномальні атмосферні явища», «Інформаційні технології та математичне моделювання транспорту», «Нетрадиційні проекти транспортних систем», «Інноваційні технології в науці та освіті» та «Технічне модулювання».