• In English
 • Україна має чітку позицію на чотиристоронню зустріч в Женеві, - А.Дещиця
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 17:44

  16 квітня ц. р. у Кабінеті Міністрів України відбулася прес-конференція в. о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці.

  Глава українського МЗС повідомив, що на засіданні Уряду 16 квітня було затверджено директиви для участі в чотиристоронній зустрічі на рівні міністрів закордонних справ, яка відбудеться 17 квітня ц. р. у Женеві.

  А. Дещиця наголосив, що Україна має чітку позицію на цій зустрічі. Насамперед, Україна наполягатиме, щоб Росія припинила підтримувати терористичні групи озброєних диверсантів, що діють у східних регіонах України. «Окрім цього, ми вимагатимемо від РФ засудити такі терористичні дії та відвести війська, які зосереджені на східних кордонах України»,  - сказав керівник МЗС.

  В. о. Міністра також підкреслив важливість для України відкликання Росією рішення російського парламенту про дозвіл президенту РФ використовувати російські війська на території України.

  Українська делегація в Женеві також порушить питання щодо виведення російських військ із Автономної Республіки Крим та скасування юридичних рішень про анексію Криму.