• In English
 • Відбувся семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту обласних та Київської міськдержадміністрацій
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 18:20

  15 квітня 2014 року в Міністерстві молоді та спорту України відбувся семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту обласних та Київської міської державних адміністрацій.

  Захід відбувся з метою підвищення ефективності реалізації державної молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту, посилення взаємодії зі структурними підрозділами молоді та спорту місцевих органів виконавчої влади.

  У ході засідання учасники обговорили низку актуальних питань, зокрема щодо реалізації державної молодіжної політики, реорганізації системи забезпечення дитячо-юнацьких шкіл, проведення всеукраїнських спортивних заходів та забезпечення участі в них спортсменів областей і Києва.

  У своєму зверненні до учасників наради Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов подякував присутнім за роботу, яку вони роблять для розвитку молодіжної сфери, сфери фізичної культури і спорту, наголосивши на непростій суспільно-політичній та економічній ситуаціях в Україні.

  "Зараз нам дуже важливо якомога частіше спілкуватися з громадськістю. Вами зроблено чимало корисних речей, які необхідно в ясній і доступній формі донести до громадськості. Всі наші подальші дії та рішення відтепер проходитимуть тільки через фільтр громадськості", - наголосив Міністр.

  Дмитро Булатов повідомив, що у зв'язку із прийняттям секвестру державного бюджету у сфері молодіжної політики та спорту відбудеться незначне скорочення бюджетних видатків.

  Міністр також додав, що наразі проводяться переговори з представниками провідних міжнародних інституцій щодо можливого залучення позабюджетних джерел фінансування для забезпечення проведення спортивних та молодіжних заходів.

  Участь у семінар-нараді також взяли перший заступник Міністра молоді та спорту Андрій Вишняк, заступник Міністра молоді та спорту Ніна Уманець, заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна, заступник Міністра-керівник апарату Ігор Гоцул.