• In English
 • Сергій Рудик:Першочергове завдання - забезпечення прозорості земельних відносин та ліквідація джерел корупції
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 10:27

  Першочерговим завданням нової команди стане забезпечення прозорості земельних відносин та ліквідація джерел корупції, – саме такі пріоритети окреслив новий голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик.

  Зокрема, він наголосив, що в складних умовах економічної кризи та зовнішньої загрози необхідно налагодити роботу Держземагентства таким чином, щоб громадяни могли відчути зміни й розраховувати на допомогу і якісне обслуговування.

  «Мій критерій простий: усе, що вкрадено, має бути повернуто  державі та людям. Все, що законно придбано, як у будь-якій цивілізованій країні, має працювати на могутність нашої держави та добробут народу», – заявив Сергій Рудик.

  Голова Держземагентства також наголосив на необхідності зменшення контакту по лінії чиновник-громадянин. «Де немає прямого спілкування, там немає корупції. Цей принцип успішно діє в усіх країнах ЄС. Тому зараз нам необхідно на законодавчому рівні врегулювати, щоб громадянин міг одержувати кадастрові послуги в режимі он-лайн. Такий законопроект буде підготовлено вже в травні 2014 року», – зауважив керівник земельного відомства. Ще одним пріоритетом стане врегулювання прозорості механізмів управління та відчуження земель державної власності.

  Сергій Рудик зазначив, що працює в органах державної влади з 1996 року. Відсутність досвіду роботи у сфері земельних відносин вважає в якійсь мірі перевагою, оскільки галузь потребує нового погляду зі сторони, а для справжнього фахівця зміна напрямку діяльності є навіть корисною. Новий керівник пообіцяв об’єктивно оцінити попередні здобутки та недоліки в роботі Держземагентства.

  Водночас Сергій Рудик заявив про необхідність співпраці та тісної взаємодії з громадськістю, а також про готовність спільно реалізовувати конструктивні пропозиції.