• In English
 • Загальноміська толока стартувала у столиці під гаслом "Чиста столиця починається з мене"
  опубліковано 12 квітня 2014 року о 12:38

  Сьогодні, 12 квітня, з нагоди Дня довкілля та в рамках весняного двомісячника з благоустрою у столиці стартувала загальноміська толока. Масштабна акція «Чиста столиця починається з мене» розпочалася у всіх районах ще о 9:00 ранку.

  Для прибирання та наведення ладу організатори визначили понад 97 об’єктів. Мешканці столиці активно долучаються до робіт з благоустрою.

  Так, станом на 10:00 ранку лише у парку «Нивки» Шевченківського району працювали понад 2 тисячі волонтерів – аби допомогти комунальникам навести лад у цьому парку люди приїхали з усього міста, а деякі – навіть з Київської області. Серед учасників толоки тут були і директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой, директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко, в.о. голови Шевченківської РДА Олександр Малихін та голова Святошинської РДА Олександр Кулик.

  Як розповів Олександр Кулик, у Святошинському районі толока також розпочалася із самого ранку – у парках та скверах району, а також на територіях, прилеглих до закладів освіти, культури, охорони здоров’я працюють понад 2,5 тисяч волонтерів.

  Близько 3 тисяч активістів долучилися до толоки, організованої у парку «Перемоги» – разом з комунальниками мешканці столиці збирають сміття та фарбують лави, висаджують дерева та кущі. До роботи на території парку «Перемоги» долучиться і голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

  Нагадаємо, що загалом сьогодні всі охочі мають змогу взяти участь у прибиранні зелених зон у своєму районі («Позняки», «Сабурова», «Куренівський», «Березовий Гай», лугопарк вздовж Сім’ї Сосніних, «Супутник», «Орлятко», імені Пушкіна тощо).

  Крім санітарного прибирання, активісти долучаються до фарбування лав, висаджування кущів, дерев, підготовка лунок до висадки насаджень, перекопування квітників тощо.