• In English
 • Київ та Прага підпишуть рамкову угоду про співпрацю
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 20:08

  Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко зустрівся з мером Праги Томашем Гудечеком. Очільники української та чеської столиць обговорили перспективу підписання рамкової угоди про співпрацю. Зокрема, керівники міст висловили зацікавленість у обміні досвідом щодо розвитку територій міста, захисту культурної спадщини та у сфері туризму. Особливу увагу планується приділити питанню впровадження енергозберігаючих технологій у роботі господарства.

  «Томаш Гудечек – мер однієї з європейських столиць, яка не просто висловлює готовність підтримати Київ, а демонструє це реальними діями. Фактично, першу допомогу під час кривавих подій у Києві ми отримали від Праги – там досі перебувають на лікуванні люди, які постраждали на Майдані.  Крім того, нам цікавий досвід столиці Чеської Республіки у сферах енергозбереження, функціонування транспортної системи. За моїм дорученням спеціалісти Київської міської державної адміністрації вже готують рамкову угоду про співпрацю з Прагою, яку ми сподіваємося підписати у найближчий час. Це буде корисно для Києва і для країни загалом. Я вважаю, що такі конкретні приклади співпраці між містами і стануть основою для євроінтеграції України», – сказав Володимир Бондаренко.

  У свою чергу мер Праги заявив про готовність підтримати Київ на шляху розвитку та запросив представників КМДА відвідати столицю Чехії з офіційним візитом, аби обмінятися досвідом у сфері управління міським господарством.

  «Ми будемо раді конструктивній співпраці з Києвом. Під час зустрічі з Володимиром Бондаренком ми домовилися про те, що спеціалісти з Києва приїжджатимуть до Праги вивчати досвід у різних сферах – розбудови інфраструктури, енергозбереження тощо. Також ми готуватимемося до підписання угоди про співпрацю зі столицею України», – розповів Томаш Гудечек.