• In English
 • Проект нової Конституції можливо направити Венеціанській комісії до президентських виборів, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 12:15

  Проект нової Конституції реально направити до Венеціанської комісії ще до президентських виборів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 11 квітня, у Донецьку під час наради з головами ОДА, міськими головами, керівниками силових структур та представниками промисловості східних областей.

  «Бачу реальним, що до президентських виборів ми можемо відправити проект нової Конституції у Венеціанську комісію», - заявив Глава Уряду.

  Він зазначив, що в Україні сформувалася погана традиція, коли кожен президент починає переписувати Основний закон під себе: «Внесення змін до Конституції, принаймні перший етап, треба зробити до президентських виборів».

  Політична позиція Уряду полягає у тому, що ще до президентських виборів країна повинна чітко знати, які повноваження матиме Глава держави, представники місцевих і центральних органів влади, прокурор та ін.

  «Це наше політичне завдання і відповідальність перед народом України. Ми спільно в змозі в найкоротші терміни це зробити», - наголосив Арсеній Яценюк.