• In English
 • З 1 березня міліція вилучила майже 1,5 тис. одиниць зброї, - МВС
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 18:10

  З 1 березня міліція вилучила майже 1,5 тис. одиниць зброї. Також вилучено близько 21 тис. боєприпасів та майже 84 кг вибухових речовин. Крім того, громадяни добровільно здали до міліції понад 7,3 тис. одиниць зброї. Про це на брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

  У період з 1 березня по 9 квітня у ході проведення заходів з вилучення зброї, боєприпасів та вибухових речовин працівниками органів внутрішніх справ вилучено понад 17,5 тисяч одиниць зброї, боєприпасів та вибухівки. Серед вилученого – 1 494 одиниць зброї, понад 20,7 тис. одиниць боєприпасів та близько 84 кг вибухових речовин.

  За цими фактами слідчими ОВС розпочато 1 656 кримінальних проваджень за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального Кодексу України.

  Нагадаємо, що з 1 до 30 квітня цього року органами внутрішніх справ проводиться «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

  Станом на 8 квітня до Єдиного обліку внесено інформацію про понад 840 фактів добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів. До органів внутрішніх справ громадяни добровільно здали 1 318 одиниць вогнепальної зброї та 766 одиниць спеціальних засобів, а також понад 41 тис. різних боєприпасів до вогнепальної зброї, 215 снарядів, мін і гранат.