• In English
  • Нові машини екстреної допомоги передані у медичні установи Київщини
    опубліковано 10 квітня 2014 року о 11:30

    За участю голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри було передано 20 автомобілів екстреної медичної допомоги у Фастів, Обухів, Білу Церкву, Бориспіль та Переяслав-Хмельницький. За розподілом Міністерства охорони здоров’я України на Київщину виділено 54 автомобілі.

    «Велику увагу сьогодні ми приділяємо  оновленню матеріально-технічної бази, щоб забезпечити населення якісним рівнем медичного обслуговування. Це перший транш автомобілів, які вже найближчим часом зможуть виїжджати на виклики в область. Це лише початок, і упродовж місяця ще 38 «швидких» будуть передані до медичних установ Київської області», - наголосив голова Київської ОДА Володимир Шандра.

    У каретах екстреної допомоги класу В можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі. Автівки укомплектовані сучасним медичним обладнанням: електрокардіографом, монітором життєвих функцій, дефібрилятором, апаратом для підігріву крові, шприцевими насосами, приладами для вимірювання кисню в крові, глюкометром, а також м'якими та жорсткими ношами, великим набором пневмошин та інших пристроїв для фіксації при пошкодження хребта та кінцівок. Після отримання авто, фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги повинні їх зареєструвати в органах Державтоінспекції.