• In English
 • Регіональні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продовжують отримувати нові автомобілі
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 18:11

  Продовжується постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року.

  8 квітня сучасні авто отримали Вінницька, Дніпропетровська, Миколаївська, Івано-Франківська області та Буковина.

  До Гайсина, що на Вінниччині, поїхало 4 автомобіля, до Новомосковська та Павлограду (Дніпропетровська обл.) – 4 і 7 карет «швидкої» відповідно. Всі ці авто класу В, в яких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі.

  До Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поїхали 16 машин класу В на базі автомобіля «Peugeot Boxer», а до Чернівецького – 28 такого ж класу. Івано-Франківська область отримала 22 новеньких «швидких», одна з яких працюватиме в Калуші.

  Водії з Херсонської, Хмельницької та Київської областей отримають відповідно 24, 39 та 20 карет «швидкої». До Львова поїде 19 авто, а до Чернігова  - 9. Всі автівки також класу В.

  Нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями, відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

  Після отримання «швидких», фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

  Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це - 143 реанімобілі типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».