• In English
 • Заступник Міністра закордонних справ зустрівся з новопризначеним Президентом АТП в Україні
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 17:13

  Заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Андрій Олефіров зустрівся з новопризначеним Президентом Американської торговельної палати (АТП) в Україні Бернардом Кейсі.

  Під час зустрічі А. Олефіров привітав Б. Кейсі з призначенням на посаду Президента Американської торговельної палати в Україні та подякував за зусилля АТП щодо покращення вітчизняного бізнес-середовища, сприяння залученню прямих іноземних інвестицій у пріоритетні проекти української економіки.

  Б. Кейсі було поінформовано про заходи Уряду України щодо стабілізації економічної ситуації та ініціатив, спрямованих на створення сприятливого інвестиційного клімату, у т. ч. у контексті підготовки до підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Сторони також обговорили шляхи подальшої співпраці в рамках Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та домовилися об’єднати зусилля при підготовці презентацій економічного та інвестиційного потенціалу регіонів України на базі Дипломатичної академії при МЗС України.