• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка жителям м. Одеси з нагоди 70-ї річниці визволення від фашистських загарбників
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 09:00

  Шановні одесити!

  Протягом 220-річної історії Вашого міста на його долю випало безліч випробувань і роки Другої світової війни стали найтяжчим з-поміж них.

  Цими днями минає 70 років, як м. Одесу було звільнено від німецько-фашистських окупантів. Символічно, що це зробили війська 3-го Українського фронту під командуванням видатного уродженця м. Одеси – генерала Родіона Малиновського.

  Понад 30 тис. учасників боїв на цій ділянці фронту нагороджені медаллю «За оборону Одеси», 14 воїнів удостоєні звання Героя Радянського Союзу. Одеса стала одним із перших міст, якому присвоєно почесне звання «Місто-герой». Подвиг воїнів, які боронили, а потім визволяли Південну Пальміру від загарбників, не тьмянітиме у віках.

  З нагоди ювілею визволення м. Одеси щиро бажаю ветеранам війни, всім одеситам міцного здоров’я, добра і щастя, штилю на морі і здійснення усіх добрих надій в ім’я процвітання і єдності України!

   

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                                         Арсеній ЯЦЕНЮК