• In English
 • Одеські землевпорядники протягом тижня зареєстрували 1099 земельних ділянок
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 17:23

  Протягом останнього тижня кадастрові реєстратори Одеської області зареєстрували 1 099 земельних ділянок та надали 975 витягів із Державного земельного кадастру.

  Загалом за тиждень до територіальних органів земельних ресурсів області від громадян та юридичних осіб надійшло понад 2,2 тис. заяв, більшість з яких (2 139 заяв) розглянута позитивно. Найбільше заяв опрацювали фахівці Овідіопольського, Білгород-Дністровського, Комінтернівського, Біляївського районів та міста Одеси.

  Зазначимо, що землевпорядники області демонструють стабільну роботу із прийняття та опрацювання відповідної документації, щотижнево збільшуючи показники з кількості позитивно розглянутих заяв та дотримуючись законодавчо встановлених термінів розгляду відповідних звернень.

  Всього з початку року територіальні органи Держземагентства у містах та районах Одеської області опрацювали  понад 21 тис. заяв від громадян та юридичних осіб, у тому числі понад 12,5 тис. заяв щодо реєстрації земельного наділу та понад 9 тис. заяв щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру. При цьому було зареєстровано 10 535 земельних ділянок та надано 9 015 витягів із Державного земельного кадастру.