• In English
 • Затверджено граничну чисельність працівників органів виконавчої влади та інших держорганів
  опубліковано 07 квітня 2014 року о 16:56

  Уряд затвердив граничну чисельність працівників органів виконавчої влади та інших державних органів. Конкретні показники названі в постанові Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. №85 «Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів».

  У додатках до постанови визначено граничну кількість працівників для центрального апарату та територіальних органів кожного з органів виконавчої влади та інших державних органів. Найбільша кількість працівників апарату передбачена у Міністерстві внутрішніх справ – 2 653 особи, Мінекономрозвитку – 1 151, найменше працівників буде в апараті Мінприроди - 211 та Мінмолодьспорту - 213. Серед служб найбільший апарат дозволено утворити у ДПС – 1 460 працівників, найменший - у Держслужбі соцзахворювань, де передбачено роботу для 31 особи.

  Окрім цього рекомендовано Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, Рахунковій палаті, Центральній виборчій комісії, Державній судовій адміністрації, Вищій раді юстиції, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Національній комісії з радіаційного захисту населення скоротити чисельність працівників на 10 відсотків.

  Також визнано цілий ряд постанов Кабінету Міністрів України такими, що втратили чинність.