• In English
 • Державна прикордонна служба контролює ситуацію на кордоні з Росією
  опубліковано 07 квітня 2014 року о 17:36

  Зважаючи на останні події, що відбуваються у східних областях України, Державна прикордонна служба вжила суттєвих заходів щодо охорони державного кордону України з Росією.

  У рамках прикордонної операції «Кордон» щодня до несення служби на даній ділянці залучається близько тисячі прикордонних нарядів, які діють на трьох рубежах захисту кордону. Також визначені зони особливої уваги та підвищеного контролю. Зокрема, лише минулої доби у в’їзді в Україну було відмовлено майже 200 громадянам Росії, які могли брати участь в екстремістській діяльності на території нашої держави. До охорони державного кордону також залучені співробітники МВС та СБУ. Завершено прибуття на кордон резервів за мобілізаційним ресурсом. Наразі триває їхнє злагодження та ознайомлення з місцями несення служби.

  Загалом протягом доби прикордонники оформили майже 45 тисяч осіб, що свідчить про сталу інтенсивність пасажиро-транспортного потоку на українсько-російському кордоні.

  Проте Держприкордонслужба звертає увагу громадян на те, що у разі спроби дестабілізувати ситуацію у прикордонних регіонах і, зокрема, в пунктах пропуску, будуть вживатися рішучі заходи щодо притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.