• In English
  • Держінвестпроект запрошує громадськість до співпраці
    опубліковано 07 квітня 2014 року о 17:14

    Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко відновив діяльність Громадської ради при Агентстві й запрошує всіх зацікавлених до діалогу та співпраці.

    «Переживши три місяці найтрагічніших та, водночас, найславетніших днів новітньої історії, Україна змінилася, а разом з нею й переродилося українське суспільство. Воно стало зрілим у політичному сенсі, свідомим у власних прагненнях, патріотичним і духовно багатшим», – зазначив Голова Держінвестпроекту С. Євтушенко. – Ми відчуваємо сьогоднішні настрої громадськості й радо вітатимемо їхнє бажання сприяти нашій діяльності. Ми відкриті до спілкування і запрошуємо всіх охочих долучатися до роботи у громадській раді, яка діє при Агентстві».

    Очільник Держінвестпроекту додав, що вже співпрацює з провідними експертами, інститутами громадськості, бізнес-колами щодо вирішення суспільно-політичних та економічних питань, пов’язаних із діяльністю Агентства, і бачить логічним створення Експертної ради. «Ми зацікавлені у кваліфікованих експертних оцінках нашої діяльності й очікуємо, як на пропозиції, так і на зауваження громадськості», - зауважив С. Євтушенко.