• In English
  • Працівників Державної служби геології та надр привітали з професійним святом - Днем геолога
    опубліковано 04 квітня 2014 року о 17:40

    4 квітня 2014 року заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату Олександр Настасенко привітав працівників Державної служби геології та надр України з професійним святом - Днем геолога.

    «Ми дуже довго рухалися в напрямку реформ, але зараз настав час їх реалізації. Як зараз побудуємо роботу геологічної галузі – такий результат і отримаємо. В даний час перед нами стоїть стратегічне завдання – допомогти відновити міць національної економіки, дати поштовх та ресурси новим стратегічним напрямам промислового виробництва, забезпечити високий рівень реалізації екологічної політики держави. Саме від нашої з вами праці залежить ефективне використання природних ресурсів, розвиток мінерально-сировинної бази, що сприятимуть забезпеченню енергетичної незалежності, економічної стабільності та безпеки нашої держави», - наголосив Олександр Настасенко.

    Також заступник Міністра звернувся зі словами щирої вдячності на адресу ветеранів геологічної галузі, які створили базу та можливості для сьогоднішнього розвитку галузі. Побажав присутнім наполегливості в досягненні поставлених завдань, спрямованих на збагачення мінерально-сировинної бази, яка є підґрунтям економічного зростання нашої країни.