• In English
 • Укртрансінспекція посилює контроль за організацією перевезень і рівнем обслуговування пасажирів
  опубліковано 04 квітня 2014 року о 17:00

  Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті активізує роботу з контролю за виконанням зобов’язань перевізників щодо організації автобусного руху.

  «Регулярність рейсів є з основних якісних показників організації перевезень та рівня обслуговування пасажирів. Зараз надходить багато скарг від пасажирів щодо порушення даних вимог. Ми активізуємо роботу щодо дотримання вимог дозвільних документів на право обслуговування міжобласних автобусних маршрутів загального користування», - повідомив голова Укртрансінспекції Валерій Черненко.

  Він закликає автомобільних перевізників приділяти особливу увагу регулярності виконання автобусних маршрутів, безпеці руху як основним завданням на автомобільному транспорті при організації пасажирських перевезень.

  «У разі виявлення порушень дотримання розкладу руху та регулярності на міжобласних автобусних маршрутах загального користування, з урахуванням наданої інформації від територіальних органів Укртрансінспекції та власників автобусних станцій, будемо розглядати питання щодо першочергового анулювання дозвільних документів», - сказав Валерій Черненко.

  В Укртрансінспекції наголошують, що міжобласні пасажирські автобусні перевезення – це складний процес, одним із важливих завдань якого є швидке, ефективне та вчасне здійснення перевезень пасажирів відповідно до вимог дозвільних документів на проїзд автотранспортних засобів територією держави.

  Відповідно до Порядку видачі та анулювання дозволу на перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах загального користування, до дозволу на перевезення пасажирів вноситься інформація щодо показників якості транспортного обслуговування, в тому числі регулярності рейсів. У свою чергу Укртрансінспекція приймає рішення про анулювання дозволу на перевезення протягом 30 днів з дати отримання інформації, яка підтверджує порушення умов організації перевезень, визначених дозволом на перевезення.

  Довідково

  Рух автотранспортних засобів на маршруті вважається регулярним, якщо автотранспортний засіб відправляється в рейс точно за розкладом або в час, встановлений диспетчером, і своєчасно проїжджає всі контрольні проміжні пункти, і дотримується часу прибуття у кінцевий пункт, встановлене розкладом руху або диспетчером з урахуванням допустимих відхилень.

  Регулярність перевезень забезпечується при дотриманні двох умов:

   - при повному (100%) виконанні всіх передбачених розкладом руху автобусних маршрутів (рейсів);

   - при точному дотриманні водіями автотранспортних засобів розкладів руху та забезпеченні усіма водіями регулярності кожного рейсу.