• In English
  • Олександр Сич: Урядові комітети мають стати комунікаторами між владою і громадою
    опубліковано 04 квітня 2014 року о 11:08

    Наступним за Урядовим комітетом під головуванням очільника Кабінету Міністрів України розпочав роботу Урядовий комітет гуманітарного розвитку під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича, який відбувся 3 квітня 2014 р.

    Відкриваючи засідання комітету, урядовець наголосив на потребі неухильного дотримання нормативних вимог до підготовки рішень Уряду. «Ми маємо відмовитися від практики розгляду проектів нормативних актів на засіданнях Уряду без їх попереднього обговорення. Форс-мажор, зумовлений оновленням центральних органів виконавчої влади, минув. Відтепер немає жодних виправдань навіть найдрібнішим порушенням Регламенту, які можуть позначитися на якості наших рішень», - підкреслив Олександр Сич.

    Віце-прем’єр доручив запросити до участі в наступних засіданнях Урядового комітету гуманітарного розвитку якомога ширше коло експертів і представників громадськості. «Влада має стати відкритішою, прозорішою і ближчою до громади. Власне, Урядовий комітет і є тим майданчиком, де проекти рішень Уряду можуть обговорюватися в колі громадських експертів, які з технічних причин не можуть брати участі в засіданнях Кабінету Міністрів», - наголосив урядовець.