• In English
 • 4 квітня стартує третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014"
  опубліковано 04 квітня 2014 року о 11:26

  З метою стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності з 4 квітня поточного року стартує третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

  Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до учасників цього важливого для учителів заходу: «Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це вершина професійної, фахової досконалості вчителя, до якої прагнуть найсильніші представники учительської громади».

  За його словами, бути педагогом – це покликання, це – доля. «Тільки людина з тонкою душею та великим багажем знань може донести до юних сердець найголовніше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху», - підкреслив Сергій Квіт.

  Зазначимо, що учасників змагання у номінації «Географія» прийматиме Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Миколаїв,  вул. Адміральська, 4 а).

  До зустрічі номінантів, які є кращими фахівцями з викладання «Світової літератури», готується Одеський обласний інститут удосконалення вчителів, який у південній Пальмірі розташований за адресою: пров. Нахімова, 8.

  Претенденти на кращого вчителя у номінації «Початкові класи» зустрінуться у стінах Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, який знаходиться на вул. Бидгощська, 38/1.

  Запрошення завітати до Білої Церкви, де знаходиться Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, отримали домінанти з предмету «Трудове навчання». Установа розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 37.

  За перемогу в номінації «Директор школи» очільники педагогічних колективів будуть боротися у комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», який у Кіровограді знаходиться за адресою: вул. Велика Перспективна, 39/63.