• In English
 • Держсільгоспінспекція врегульовує питання транспортування органічної і неорганічної продукції разом
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 18:17

  Державна інспекція сільського господарства України розробила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження виключних випадків транспортування органічної і неорганічної продукції разом». Документ розроблений відповідно до Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» і Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації вищезазначеного закону.

  Головною метою підготовки даного документу стало встановлення виключних випадків транспортування органічної і неорганічної продукції разом відповідно до діючого законодавства.

  Зокрема, визначено, що транспортування дозволяється у виключних випадках, коли продукція має відповідну упаковку, пошкодження якої буде неможливим, коли така упаковка має певну ідентифікацію продукції, коли продукція є непридатною для використання в харчових цілях та підлягає знищенню, а також під час введення надзвичайного та воєнного стану в Україні чи в окремих місцевостях за умови недопущення її змішування та безпосереднього контакту.

  Зазначений проект не містить жодних правил і процедур, які можуть спричинити ризики для вчинення корупційних діянь.

  Усі бажаючі можуть ознайомитися з текстом документа на офіційному веб-сайті Держсільгоспінспекції України,  де він розміщений для отримання зауважень і пропозицій.