• In English
 • Луганщина завершує оформлення соціальних паспортів ветеранів
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 18:10

  Підсумки роботи щодо заповнення соціальних паспортів на інвалідів війни й учасників бойових дій розглянули учасники наради, яку у режимі відеоконференцзв’язку провела 3 квітня 2014 року директор департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

  На сьогодні ця робота майже завершена. За тією інформацією, що вже надійшла до органів соцзахисту населення, з 57 250 ветеранів війни, які проживають на території Луганщини, паспорти заповнені більш ніж для 56 тис. ветеранів. До 10 квітня керівники міст та районів області обіцяють завершити заповнення соцпаспортів на 100% за всіма напрямками.

  «Ці документи допоможуть більш ефективно надавати адресну допомогу нашим ветеранам – від медичної до вирішення їхніх побутових проблем», – зазначила Елеонора Поліщук, закликаючи владу на місцях активізувати роботу у цьому напрямку.

  Також учасники наради обговорили організаційні моменти проведення цьогорічних разових виплат до Дня Перемоги. Всі списки ветеранів уже готові, провести всі виплати органи соцзахисту мають до 5 травня.

  Крім того, на засідання наради було винесено питання «Про надання належного рівня соціального захисту та підтримки громадян та сімей, які виїжджають з території АР Крим до інших регіонів на тимчасове перебування».

  Елеонора Поліщук нагадала, що в області створена Координаційна рада з питань соціального захисту громадян та сімей, які виїжджають з території АР Крим до інших регіонів на тимчасове перебування, працює штаб.

  «Робота з цього приводу ведеться за всіма напрямками, – підкреслила директор департаменту соціального захисту населення ОДА. – Залучені органи соцзахисту, охорони здоров’я, освіти і науки, міграційна служба тощо».

  Наразі Луганщина готова надати близько 700 місць проживання для кримчан у разі, якщо хтось з них вирішить перебратися на проживання до регіонутериторіальних центрах соціального обслуговування і будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, в оздоровчих таборах та санаторіях-профілакторіях тощо).